Gastro vybavení.
Spokojený strávník začíná v kuchyni.

Moderní technologie

Klademe důraz na technologie, které odpovídají moderním trendům. Vždy musí být úsporné, spolehlové, uživatelsky přívětivé a přitom výkonné.

Záruka až 3 roky

Věříme v kvalitu zboží, které prodáváme. Proto jsme schopni na technologii poskytnout prodlouženou záruku 3 roky.

Široká nabídka

Spolupracujeme s mnoha výrobci, díky tomu u nás vybavíte svůj gastro provoz kompletně a navíc si můžete vybrat z různých značek

Autorizovaný servis

Na veškerou technologii, kterou nabízíme, máme k dispozici autorizovaný servis včetně náhradních dílů.

Vybavíme jakýkoliv gastro provoz

Vybavili jsme desítky škol, domovů pro seniory, restaurací, hotelů či několik nemocničních gastro provozů. Baví nás ale také menší kavárny či bistra, nebo sportovní areály.

Vycházíme přitom vždy z potřeb klienta. Ten by měl dle našeho názoru mít vždy na výběr z různých kvalitativních variant, znát jejich výhody a nevýhody a na základě těchto informací se samostatně rozhodnout pro nejvhodnější řešení.

Při výběru zařízení bereme ohled nejen na počáteční investici, ale zohleňujeme také jeho životnost, spolehlivost či energetickou úspornost.

Velký výběr vybavení

Ať už jde o varnou technologii, chlazení, profi myčky nádobí či jakékoli jiné vybavení gastro provozu, najdete ho u nás. Díky přímé spolupráci s výrobci navíc za výhodných podmínek.

Poskytujeme komplexní služby

Prodejem zařízení spolupráce s námi nekončí. Na každý kus zařízení od nás poskytujeme autorizovaný servis za pomoci vlastních servisních techniků.

Kvalifikované poradenství

Každá poptávka pro nás v první fázi znamená zodpovědět otázku, jaký typ zařízení bude nejvíce vyhovovat potřebám zákazníka. Rádi s Vámi vše probereme a doporučíme co nejvhodnější řešení.

Chci nabídku na gastro vybavení

Spolupracujeme se stavebními firmami

Perfektně známe výběrová řízení jejichž součástí je gastro vybavení, zpracování nabídky je pro nás základ. V rámci následné realizace dodáme stavbě detailní podklady pro přípravu gastro provozu a vždy osobně dohlídneme na to, zda jsou správně připraveny přípojné body a další náležitosti.

Chci nabídku gastro

Potřebujete poradit? Jakub se vám brzy ozve.

Úvodní konzultace zdarma

Zavoláme vám během následujících 24 hodin ve všední den.

Gastronomik KV s.r.o. © 2024