Gastro projekt.
Nastartujte s námi profi kuchyni.

Komplexní služby.

Od projektu až po kolaudaci. Provedeme Vás celým procesem.

25 let na trhu

Jsme zkušení. Máme za sebou více než 180 projektů gastro provozů.

Hygienu s garancí

U našich projektů garantujeme souhlasné stanovisko od hygienické stanice.

Moderní projekty

Ať už jde o 2D, 3D nebo BIM. Poradíme si se vším.

V čem jsme profesionálové

Zhodnotíme Váš koncept

Díky naším zkušenostem dokážeme rychle posoudit, zda je zvolený koncept vhodný pro prostory, který máte v plánu využívat a případně doporučit úpravu.

Vypracujeme studii

Zejména u větších projektů doporučujeme začít studií, která ukáže silná i slabá místa budoucího gastro provozu a poslouží jako základ pro další stupně projektové dokumentace.

Vytvoříme dokumentaci

Ať už jde o dokumentaci pro stavební povolení nebo detailnější prováděcí dokumentaci, případně o změny stavby před dokončením, jste u nás správně. Vše zvládáme.

Vyřešíme úřady

Je pro nás samozřejmostí, že bude dokumentace v souladu s požadavky hygieny a dalších úřadů. Denně s nimi jednáme a přesně víme, co je nutné pro získání souhlasného stanoviska.

Doporučíme gastro vybavení

Správně vypracovaný projekt by dle našeho názoru měl obsahovat také doporučený standard gastro vybavení. Jedině tak může klient provádět jasná srovnání a finální výběr.

Autorský dozor

Pokud je to zapotřebí, provedeme autorský dozor. Při něm pohlídáme, že je dodržen požadovaný standard i technické řešení. Investor má tím pádem, že veškeré finance používá efektivně.

Jak probíhá spolupráce Potřebuji gastro projekt

Často a rádi spolupracujeme s architekty

Naši projektanti perfektně vědí, jaké podklady architekt potřebuje v jednotlivých stupních pro ostatní profese či pro klienta. Postaráme se o to, aby projekční práce nic nebrzdilo a zároveň navrhneme efektivní gastro provoz bez kompromisů. Autocad 2D je standard, ale umíme také Revit.

Potřebuji gastro projekt

Kvalitně zpracovaný projekt šetří váš čas a peníze

Komunikace

Na prvním místě je pro nás vždy dokonalá znalost potřeb klienta, jeho záměru a možností, které mu poskytují vybrané nebytové prostory. Jen díky tomu budeme schopni určit přesné požadavky na váš gastro provoz. Rádi proto Váš záměr nezávazně prostudujeme a následně s Vámi vše konzultujeme.

Cenová nabídka

Poté, co obdržíme veškeré potřebné informace, sestavíme cenovou nabídku na projekční práce s podrobným rozpisem. Na Vás necháme, zda ji využijete jako celek (tj. např. včetně vyřízení na úřadech), nebo zda si vyberete jen potřebnou část, např. zhotovení půdorysu, soupisu zařízení či technické zprávy.

Vypracování dokumentace

Proběhne v požadovaném rozsahu - může jít o studii, dokumentaci pro stavební povolení, prováděcí dokumentaci či dokumentaci pro úpravu stávajícího provozu. Důraz klademe na to, aby byl návrh gastro provozu nejen v souladu s platnými normami, ale také systematicky uspořádán s ohledem na zvolený koncept a vybaven efektivně, tj. zařízením, které klient stoprocentně využije.

Potřebuji gastro projekt

Věříme moderním technologiím

Maximální komfort v kuchyni

Moderní technologie umožňují, aby práce v kuchyni byla co nejefektivnější a nejpříjemnější. Již ve fázi projektu proto doporučíme takové řešení, které Vám v dlouhodobém horizontu ušetří peníze. Může jít např. o multifunkční zařízení, vzdálenou správu přes aplikaci v mobilním telefonu, energeticky úsporná řešení jako je rekuperace zbytkového tepla z mytí nádobí a další.

Vše digitálně - včetně 3D

Dokumentaci pro Vás samozřejmě rádi vyhotovíme v papírové podobě, klademe ale důraz na to, abyste jí dostali do ruky také kvalitně zpracovanou v digitální podobě, včetně možnosti budoucích úprav. Na přání klienta zahrneme také realistický 3D model, který často pomůže přesně si představit, jak bude kuchyňský provoz fungovat.

Potřebuji gastro projekt

Potřebujete poradit? Jakub se vám brzy ozve.

Úvodní konzultace zdarma

Zavoláme vám během následujících 24 hodin ve všední den.

Gastronomik KV s.r.o. © 2024