Gastro projekt.
Nastartujte s námi profi kuchyni.

Autorizace

Jako jedni z mála vlastníme autorizaci. A to je něco.

25 let na trhu

Jsme zkušení. Máme za sebou více než 150 realizací.

Komplexní služby

Od úvodní studie až po poslední vidličku. Vše z vlastních zdrojů.

Hygienu s garancí

Garantujeme souhlasné stanovisko hygienické stanice

V čem jsme profesionálové

Poradíme Vám s konceptem

Díky naším zkušenostem dokážeme rychle posoudit, zda je zvolený koncept vhodný pro nebytový prostor, který máte v plánu využívat a případně doporučit úpravu.

Vypracujeme studii

Zejména u větších projektů doporučujeme začít studií, která ukáže silná i slabá místa budoucího gastro provozu a poslouží jako základ pro další stupně.

Vytvoříme dokumentaci

Ať už jde o dokumentaci pro stavební povolení nebo detailnější prováděcí dokumentaci, případně o změny stavby před dokončením, jste u nás správně. Vše zvládáme.

Vyřešíme úřady

Je pro nás samozřejmostí, že bude dokumentace v souladu s požadavky hygieny a dalších úřadů. Denně s nimi jednáme a přesně víme, co je nutné pro získání souhlasného stanoviska.

Dodáme gastro vybavení

Pokud budete spojeni s naším projektem, rádi pro Vás zpracujeme cenovou nabídku. Soupis zařízení se specifikací od nás je ale vždy otevřený - můžete jej jako poptávku poslat i ostatním.

Staráme se o vás i vaše vybavení

Úspěšným projektem či dodáním zařízení to pro nás nekončí, rádi se postaráme i o to, aby kuchyně včetně zařízení správně fungovala, nebo o případné změny a doplnění, které vyplynou z provozu.

Více o Gastro projektu Chci gastro projekt

Rádi spolupracujeme s architekty

Naši projektanti perfektně vědí, jaké podklady architekt potřebuje pro ostatní profese či pro klienta. Postaráme se o to, aby projektční práce nic nebrzdilo a zároveň navrhneme efektivní gastro provoz bez kompromisů.

Chci gastro projekt

Kvalitně zpracovaný projekt šetří váš čas a peníze

Komunikace

Zcela zásadní je pro nás komunikace s klienty, dokonalá znalost jejich potřeb a možností, které poskytují jejich prostory – díky tomu jsme schopni určit přesné požadavky na váš gastro provoz.

Efektivita

Spočívá v systematickém uspořádání gastro provozu a jeho úseků při současném zohlednění prostorových možností, konceptu, kapacity a dalších aspektů.

Exaktní výpočty

Pomáhají navrhnout optimální rozvržení gastro provozu tak, aby pro jednotlivé úseky byla vyhrazena dostatečná (nikoli však zbytečná) kapacita – výrobní, prostorová atd.

Chci gastro projekt

Věříme moderním technologiím

Maximální komfort v kuchyni

Moderní technologie umožňují, aby práce v kuchyni byla co nejefektivnější a nejpříjemnější. Již ve fázi projektu proto doporučíme takové řešení, které Vám v dlouhodobém horizontu ušetří peníze. Může jít např. o multifunkční zařízení, vzdálenou správu přes aplikaci v mobilním telefonu, energeticky úsporná řešení jako je rekuperace zbytkového tepla z mytí nádobí a další.

Vše digitálně

Dokumentaci pro Vás samozřejmě rádi vyhotovíme v papírové podobě, klademe ale důraz na to, abyste jí dostali do ruky také kvalitně zpracovanou v digitální podobě, včetně možnosti budoucích úprav. Na přání klienta zahrneme také realistický 3D model, který často pomůže přesně si představit, jak bude kuchyňský provoz fungovat.

Chci gastro projekt

Potřebujete poradit? Jakub se vám brzy ozve.

Úvodní konzultace zdarma

Zavoláme vám během následujících 24 hodin ve všední den.

Gastronomik KV s.r.o. © 2023